Garanti - İade - İptal Şartları

Güvenlik Politikası

Şirketimizin Güvenlik Politikası gereği; Müşterilerimizin güvenli bir şekilde, rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamak için en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır. Sistemimizdeki 256 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mümkün değildir.

Web sitemiz hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır. Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.

 

Garanti Şartları 

Satın almış olduğunuz ürününün garanti süresi, fatura tarihinden itibaren başlar ve en az 2 yıldır. Tüm ürünlerimiz kapalı orijinal kutusunda, ithalatçı ve markaların garantisi altındadır. 

Firmamız paralel ithalat veya farklı yollarla ülkemize getirilmiş ürünlerin satışını yapmamaktadır.

Satın almış olduğunuz ürünün fatura tarihinden itibaren 14 Gün süresinde karşılaşacağınız arıza veya donanımsal sorunlarda iade/değişim hakkınızı kullanabileceğinizi unutmayınız.

Arızalı ürünlerin yetkili teknik servise gönderimi; 

Kargo ile yapılan gönderimlerde ürünün orijinal kutusu veya aynı ebattaki farklı bir kutu kullanılabilir. Cihazınız, kutu içerisinde sarsılmayacak şekilde paketlenmiş olmalı, sünger veya köpükle desteklenmelidir. Aynı kutu içerisinde birden fazla ürün gönderimi yapılmamalıdır.

 

Yetkili teknik servisin anlaşmalı kargo şirketiyle ürünü ücretsiz gönderebilirsiniz.

Ürünü orijinal kutusunda ve aksesuarlarıyla göndermeniz işlemlerinizi hızlandıracaktır.
 

İptal ve İade Politikası

İade ve Değişim Talebi Oluşturun


İade ve değişim işlemi için, ürünü www.peratedarik.com’a göndermeden önce "Ürün İadesi" linkinden başvuru kaydında bulunmanız gereklidir.

iade edilecek ürün 14 gün içerinde kullanılmadan yeni bir şekilde iade edilebilir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.
Faturanız firma adına düzenlenmişse siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamamaktadır.
Siparişinizi www.peratedarik.com ’a üye olarak tamamladıysanız, sayfanın alt  kısmında bulunan ''Ürün İadesi" linkine girerek "iade taleplerim" sayfasından istediğiniz talebi seçiniz.
İşlem yapılmasını istediğiniz talebi doğru ve eksiksiz olarak girmeniz işleminizi hızlandıracaktır